שפע הטבע

רכישה באתר של מוצר:

על הרוכש להיות מעל גיל 18 

ניתן לבטל רכישת מוצר מדף (מוצר פיזי) בתוך שבוע ימים מיום רכישת המוצר. הביטול יעשה באמצעות הודעה בכתב ל sales@shefahateva.com. את המוצר יש להחזירתו באריזתו המקורית, שלם, סגור וללא פגיעה או נזק מכל סוג שהוא. לא ניתן לבטל רכישה של מוצר דיגיטלי כגון קורס מקוון. ביטול של פעילות בשטח יתבצע באופן הבא: עד שבוע מפתיחת קורס פרונטלי ניתן לבטל בהודעה כתובה לכתובת המייל הנל וכספי הרכישה יוחזרו פחות דמי הרשמה בסך 350שח. סדנא חד פעמית (חד יומית) ניתן לבטל עד 48 שעות לפני הסדנה וכספי הרכישה יוחזרו פחות דמי הרשמה בסך 50 ש”ח.

מדיניות אספקת מוצרים:

מוצר מדף (פיזי) שנרכש ישלח תוך 3 שבועות ללקוח בהתאם לזמינות המוצר. שילוח המוצר כרוך בתשלום נוסף. המוצר ישלח בהתאם למפורט בדף המוצר (דואר 24 תוך 24 שעות או דואר רשום תוך 7 ימי עבודה) או יאסף ממרכז שפע הטבע ברחוב מגד 5, פרדס חנה בימים שלישי בשעות 15:00-18:00 או שישי בשעות 9:00-12:00. האתר לא ישא באחריות לעיכוב ו/או איחור בשילוח שמבוצע ע”י צד ג’ אשר מושפע מכוח עליון ו/או שביתות ו/או השבתות ו/או אי מענה מצד הלקוח לתאום המשלוח. מוצר דיגיטלי מסופק ללקוח בתוך 48 שעות מרכישתו.

אחריות על המוצר:

החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים לנזק ישיר ו/או עקיף שיגרם כתוצאה משימוש במוצר או בשירות או בקורס מקוון שנרכשו באתר, והאמור בו או מוצג בו אינו מהווה חוות דעת מקצועית. כל מידע שיימסר או כל תוכן שמופיע בכל אחד מן הפורומים אינו מהווה ייעוץ מקצועי, המלצה או חוות דעת כזו או אחרת. כלומר, האחריות על שימוש במידע שיימצא בפורום הוא על המשתמש בלבד. 

פרטיות:

המידע שימסר באתר ע”י הלקוח (מייל, שם, טלפון) הוא לצורך שימוש פנימי בלבד ואינו יוצא מהחברה. אנו נוקטים באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור ככל האפר על סודיות המידע. החברה מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול ויודע על עוד פעילויות.