שפע הטבע

רוצה שנקים לך
גינת מאכל מזינה ופרחונית
על הגג או המרפסת?
פנו אלינו

מלאו את הפרטים ונשמח לעזור:

מדוע לגדל מזון בעיר

האתגרים שבגידול מזון בעיר

אנחנו נוכל להקים בשבילך גינות מאכל מזינות בעיר

בקרתי את אייל אנגלמאיר מבוסתניקה המתמחה בהקמת גינות מאכל בתל אביב.

שוחחנו על ההבדלים בין גידול ירקות בעציצים לבין גידול ירקות באדמת הגינה ועל הפרטים שיש לשים לב אליהם כשמקימים גינת גג או מרפסת

סרטון ראשון:

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

תכנון נכון הוא הבסיס לגינה מאוזנת ויציבה, חסכונית, עמידה לפגעי מזג אוויר ומנצלת טוב את המשאבים הקיימים. נשמח לתכנן ולהקים בעבורך את גינת חלומותיך. גינה שבה הטבע קיים ונוכח, יש תנובה מספקת, ונעים לשהות ולארח בה. אנו מקימים גינות קרקע, מרפסת וגג.

מה מיחד אותנו:

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לקוחות מרוצים מספרים:

דליה קמה כל בוקר לגינה רעננה ומגוונת שיש בה גפני איזבלה, קרמבולה, לימון ננסי, שזיפים, בזיליקום, גויאבה, קייל, חסה, קולורבי, פטרוזיליה, שום ובצל ירוק.

"ענבי האיזבלה כל כך טעימים בדיוק עכשו! אנשים לא מאמינים שזה יכול ככה לצמוח בגינה. וכשאני עוברת בגינה וקוטפת פטרוזיליה קייל תרד מנגולד וריחן לתבשילים - מיד כולם רוצים גם גינה כזו. תודה על איכות החיים שנתת לבית הזה!"

דליה
רמות צהלה

"אייל הקים לנו גינה יפיפיה ומלאת כל טוב. כייף לצאת כל בוקר, ללקט את הסלט, לראות את הציפוירים והפרפרים שהגינה משכה אליה, זאת הנאה עילאית. איל מקצוען אמיתי, זה נראה כאילו הכול כל כך פשוט וקל, אבל הוא דואג לכל פרט, המיקום של הצמחים, השילוב שלהם, הכול מתגלה לאחר עם הזמן. איל גם קשוב לצרכים של המשפחה והתאים את הגינה לאופי שלנו. הגינה הזאת כבר חלק בלתי נפרד מהבית, ולא הייתי יכולה לדמיין את הבית בלעדיה."

איילה
הרצליה
"אנחנו גרים בדירה, בלי אפשרות לגינה, אבל אייל בנה לנו גינת ירק באדניות גדולות במרפסת, ויש בה כל כך הרבה דברים טעימים ושימושיים, מנענע וחסות ועד השיח האהוב עלי וששנים רציתי- שיח עלי קארי, שכל פעם שאני מסתכלת עליו (ועל הגינה הזו בכלל) אני שמחה, וכל פעם שאני מבשלת עם הקארי הזה אני מרגישה קצת בהודו. אייל מקצועי, קשוב, סבלני ולא מקמץ בהסברים וטיפים. אני אחת ששואלת הרבה שאלות ומאד גרועה בתחזוקת צמחים, ובזכות אייל כבר מבינה קצת יותר 
ממליצה בחום!"

שירה
תל-אביב